Krasowski Inwestycje

Dotychczasowe realizacje

Zobacz archiwum inwestycji

0
zakończonych inwestycji
0
wybudowanych budynków jednorodzinnych
0
wybudowanych mieszkań
0
mieszkań w trakcie realizacji
0
budynków jednorodzinnych w realizacji

Poznaj

Inwestycje

Właściciel, Pan Edward Krasowski jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku rozpoczął od pierwszej inwestycji już w 2005 roku. Od 2011 roku firma działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”.

Zapoznaj się z dotychczasowymi inwestycjami „MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Sp. J.” i  „Inwestycje Edward Krasowski”

Kameralna Magdalenka, Łazy

ul. Podleśna 11

Kameralna Magdalenka to osiedle domów o pow. 128m2 usytuowanych w podwarszawskiej miejscowości Magdalenka. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie lasów Sękocińskich. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje oraz komunikacja publiczna. Inwestycja sprzedana w 2022 roku.

Warszawa

ul. Szaserów 23

Inwestycja o kameralnym charakterze. W budynku znajduje się tylko 8 mieszkań. Obiekt dobrze osadzony w tkance miejskiej poprzez bliskość infrastruktury społecznej, doskonałe połączenie z centrum miasta poprzez „Trasę Siekierkowską” i kilka linii autobusowych. Wszystkie mieszkania wraz z lokalem zostały sprzedane w 2022 roku.

Gm. Choroszcz

Porosły

Róg ulic Wierzbowej i Krętej. Osiedle Na Stoku to kompleks 2-lokalowych szeregówek (parter z ogródkiem, piętro z balkonem) jak również podpiwniczonych i niepodpiwniczonych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W 3 etapach powstały 44 domy (w 7 szeregach). Ostatnie mieszkania zostały sprzedane w kwietniu 2022 r.

Białystok

ul. Pieczurki

Budowa 12 budynków w zabudowie szeregowej przy ul. Pieczurki, zakończona w 2017 r.

Białystok

ul. Zwierzyniecka

Budynki mieszkalne, jednorodzinne,
w zabudowie szeregowej

Białystok

ul. Horodniańska

W 2014 roku Spółka rozpoczęła realizacje budowy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy ul. Horodniańskiej zakończoną w roku 2015.

Białystok

ul. Marczukowska

W 2012 roku Spółka rozpoczęła realizacje budowy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy ul. Marczukowskiej zakończoną w 2013 r.

Białystok

ul. Mazowiecka

W latach 2009-2012 Spółka zrealizowała przedsięwzięcie polegającego na budowie budynku mieszkalno-handlowo-usługowego z garażem podziemnym przy ul. Mazowieckiej w Białymstoku.

Białystok

ul. Wrocławska

W latach 2008-2009 Spółka zajmowała się budową budynku wielorodzinnego z parkingiem podziemnym zlokalizowanego w Białymstoku przy ul. Wrocławskiej. 

Białystok

ul. Pomorska

W latach 2007-2008 Spółka prowadziła inwestycje polegającą na budowie dziesięciu domów w zabudowie szeregowej w Białymstoku między ulicami Kujawską i Pomorską. 

Jesteś gotowy na nowy dom?